Забава, ШОУ БИЗЗ

Заборавија на Кардашиан кога ја видоа Џенифер Лопез на Инстаграм

Џенифер Лопез е позната по својот атрактивен изглед, а со новата провокативна фотографија изгледа дека ќе го урне интернетот.
Пејачката неодамна ја раскина врската со 15-години помладиот кореограф Каспер Смарт, а нема сомнеж дека е подготвена да продолжи понатаму. Џеј Ло објави секси селфи кое за помалку од еден час собра над 400.000 лајкови.
Лопез со овој потег дефинитивно ќе ја фрли во заборав Ким Кардашиан, која е најпозната по сексапилните селфи фотографии.
jl