Забава, ШОУ БИЗЗ

Анастасија објави како изгледа Цеца без грам шминка (Фото)

Ќерката на Цеца, Анастасија објави фотографија од својата мајка во домашна атмосфера, кадешто имаа вчера вечер прослава во својот дом по повод нејзината годишнина од брак.
Погледнете како изгледа пејачката без грам шминка.
ceca