ШОУ БИЗЗ

Секси пејачката без гаќи во провиден комбинезон (Фото)

На доделувањето на модните награди во Лондон големо внимание предизвика Никол Шерзингер која на црвениот тепих се појави во провиден комбинезон.

Никол се појавила во облека која ретко која жена има храброст да ја облече, а дали Никол има гаќи и што се гледа под провидниот комбинезон погледнете и заклучете самите.

nikol-serzinger-2-670x1064