ШОУ БИЗЗ

Најжешките разголени (читај како од мајка родени) фотографии на Инстаграм за 2016

Светските ѕвезди немаат проблем со соблекувањето и објавувањето на интимни фотографии на своите профили на социјалните мрежи. Ние ви ги прикажуваме најдобрите за 2016 кои го срушија интернетот.

5. Мараја Кери

Just got home after a long night at the studio!!!!! New music coming soon yayyyyyy

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

4. Криси Тајген

HAPPY BIRTHDAY @MARISAMXO !!!!

A photo posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

3. Клое Кардашијан

Trade Marked ™

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on

2. Емили Ратајковски

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

1. Ким Кардашијан

When you’re like I have nothing to wear LOL

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on