ШОУ БИЗЗ

Драма во Белград: Автобус влезе во вилата на ЦЕЦА (ФОТО)

Поради лошото време и замрзнатите патишта градски автобус влезе во домот на Цеца Ражнатовиќ.

Како што дознаваме во домот на пејачката сите биле вознемирени, но веднаш истрчале надвор да им помогнат на патниците.