Фото и Видео, ШОУ БИЗЗ

ЕКСКЛУЗИВНО: Погледнете ги кадрите од новиот спот на Цеца за песната „Невиност“

Ексклуивни кадри од новиот спот на Цеца за песната „Невиност“ се објавени, а нејзините фанови со нетрпение го очекуваат целукупниот проект да го погледнат.

e_3ktkqTURBXy9mMDkyMDkzODY0ODQ5ZWJkYzQ4ODU0NzQwNmRlNTFkNS5qcGVnkZMCzQOOAA Спотот ќе биде промовиран денес во 13:30 часот на официјалнот youtube канал на пејачката.

6e6ktkqTURBXy80N2NjNDgyYjQwMDAxNzcyZWRlMjAwNzI0Y2E2YTUzNy5qcGVnkZMCzQOOAA