Фото и Видео, ШОУ БИЗЗ

Бијонсе и Џеј-Зи чекаат близнаци!

35-годишната пејачка Бијонсе ја објави среќната вест на Instagram со фотографија од трудничкото стомаче и кратка порака.

„Би сакале да ја споделиме нашата љубов и среќа. Благословени сме двојно. Многу сме благодарни што нашето семејство ќе порасне за два и ви благодариме за вашите добри желби“ – напиша таа.

 

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

Бијонсе и Џеј Зи се родители на 5-годишната Блу Ајви, а популарните музичари се во брак од 4 април 2008 година.