Фото и Видео, ШОУ БИЗЗ

СКАНДАЛ: Рада Манојловиќ со снимка на порно сајт! (видео)

Радмила Манојловиќ е шокирана од оваа информација.
aSOktkqTURBXy9lYTllNzk2YTllM2ExNzllODZhZjNjOGVjODIyNzcxNC5qcGVnkZMCzQOOAAСнимката од настапот на пејачката за емисијата „ГРАНД“ се најде на еден порно сајт. Оваа сакндалозна инофрмација ги шокираше сите, а најверојатено и самата пејачка не можела да поверува, пишува магазинот Стар.