Фото и Видео, ШОУ БИЗЗ

Таа принцеза, Тој како нејзин витез: ГАЛЕРИЈА од веначвката на Сани Гроздановска

Пред неколку дена, во ресторанот Боними, Сани и нејзиниот избраник Мартин се потпишаа и официјално стапија во брак.
Иако за Сани ова е втор пат да стапне на лудиот камен, сепак таа си го има најубавото богатство од тоа, ќеркичка.

16684085_1773327152991842_4920664690500091295_n

16508343_1773327622991795_1890683775856568968_n

Иако овој пат не облече бел невстински фустан, сепак беше бајковите принцеза, заедно со нејзината мини верзија.
Овие фустани се направени од  “Atelier By IVA” со која пејачката веќе подолго време соработува!

16508863_1773327449658479_3937197373883954542_n

16508513_1773327469658477_2205876873665812113_n

Честитки!!!

16507930_1773327189658505_289694022447779861_n 16507930_1773327216325169_4159268484659421382_n 16602712_1773327349658489_2334270908285026738_n 16681757_1773327299658494_1873155256892270759_n 16508522_1773327972991760_8703628476510024960_n