ШОУ БИЗЗ

Марија Шерифовиќ со нова девојка

Марија Шерифовиќ повторно е среќна и заљубена. Пејачката на Инстаграм објави фотографија на која држи непозната девојка за рака, а под фотографијата напишала неколку љубовни зборови.

Marija-Serifovic

– Љубовта не се состои од пронаоѓање на раката која совршено се сложува со твојата. Суштината е да ја пронајдете личноста која е сакана за твојата рака да ја држи цврсто без разлика на тоа колку можеби раката не се сложува, напишала пејачката, а нејзините фанови и упатиле честики и порака со поддршка.