Забава, Концерти / Настани

Ако си МАЖ, однеси ја на Стенд-ап!

„Стенд ап терапија“ е насловот на новото шоу на актерот и комичар Бојан Велевски, кој реши петтиот роденден како стендап-комичар да го прослави „дома” заедно со скопјани, на 22 април во Домот на АРМ.
Овој пат ќе ве насмее, премиерно изведувајќи го новиот материјал “JUST MARRIED” („Штотуку оженет”).

17523600_1501872393218485_3453583602772656468_n

Како специјален гостин, на ова шоу е Ивана Наскова

Карти за овој настан, кој не смеете да го пропуштите, може да набавите на „купикартизасе“, или преку продажната мрежа на Купи карти за сè – низ цела Македонија.