Нега и убавина

Овој скраб е божји дар: Збогувајте те се со стриите, целулитот и акните

Краш, е 100% природен микс од кафе, масла, хималајска сол и витамин Е за свежина и виталност на вашата кожа!
18274827_609547869251736_3482845164305913666_nСе користи 2-5 пати неделно, во зависност од типот на кожата.
Во една кесичка  има 20 употреби што ќе ви трае 2 месеци.
17155171_585504341656089_1751556280628552733_nЕдно пакување од овој скарб чини 980ден. имате и бесплатна достава.

За повеќе информации посетете ја нивната фејсбук страна