Стил

? 5 идеи за новогодишен уникатен подарок! ?

Во најубавиот период од годината, кога се мириса на љубов, на среќа, кога топлите прегратки покрај каминот, и насмевките споделени со најблиските за време на празниците ви се, најтоплиот оган, кој ја грее душата, и е време за споделување на подароци.

Поради тоа еве неколку уникатни подароци со кои ќе ја израдувате вашата мајка, сестра, пријателка. Онаа жена која со својата уникатност во вашиот живот заслужува токму таков подарок.

 1. Чанта со уникатен ( или по ваш избор) дизајн

  Овие чанти ги изработува Симона Петровски, доколку ви се допаѓа оваа идеја за подарок, исконтактирајте ја на нејзиниот фејсбук профил.

 2. Парче накит со кој вашата драга особа, ќе блесне во вистинско светло.

  Овие подарци кои ќе ги стоплат вашите сакани во зимските денови може да ги нарачате од Jewellery Queen

 3.  Книга! Со книга никогаш нема да погрешите, особено ако личноста на која подарувате, милува да ги поминува зимските денови, читајќи.

  Книгите можете да ги најдете на полиците во клуб Матица

 4. Жената најубаво се чувствува, кога е негувана, пружете и го тоа задоволство со поклон ваучер од Anti Aging Center by Promoitalia
  12317637_825168510915817_2131645614_n
 5. Престилка

  Престилките на TиноСки се одлични и уникатни подароци, за вашите најблиски.

Оваа зима, уживајте во подарувањето, во насмевките на вашите најмили, во топлината на домот. 
Среќни Празници!