Музика, ШОУ БИЗЗ

?‍? Се појави, издоминира, и освои 7 гласови: Ивона владееше со сцената на„Ѕвездите на Гранд“ ?‍?

ddfb62c0ef9e5e722448d937e3541909ddad696e

Младата кумановка Ивона Јовановиќ повторно се натпреварува во шоуто „Ѕвездите на Гранд“. Нејзиното пеење, и настапот жирито го искоментира само со  „музичка бомба“.

21-годишната Ивона и пред неколку години учествуваше на истото натпреварување и стигна до финалниот круг.