Вести

Вака Небојша Глоговац се поздрави пред да отиде во болница

Славниот актер Небојша Глоговац, кој почина утринава во Белград, од рак на белите дробови, вака се поздрави пред да замине на детални прегледи во Германија.

– “Се држам“


Drzim se

A post shared by Nebojsa Glogovac (@garavigaragan) on